Pronájem Šapito


Sledujte nás také na Instagramu a Facebooku

Svatební stan

dostupné po celé ČR


materiály, rozměry

Jedná se o krásný vzdušný prostor, který poskytne přístřeší až pro sto osob.

I kdyby Vaši zákazníci či hosté měli chodit půl dne s deštníky, Vaše akce sklidí úspěch. 

Kombinace plátna, dřeva a jutových lan patří do alba s fotografiemi Vašich opravdu důležitých dnů jako jsou svatby, rodinné oslavy a jiné kulturní akce. 

Instalace je vhodná pouze na travnaté ploše.  Samotná velikost stanu je 12x18m nebo kruhová varianta, která má průměr 12m². Počítejte s ukotvením stanu, které potřebnou plochu zvětšuje.


Volné termínyDoprava, montáž, kalkulace

Kalkulaci montáže, demontáže a dopravy tvoříme individuálně. Kontaktujte nás sms zprávou na +420731180801 s datem a adresou místa akce.

Po potvrzení termínu nám s Vašimi iniciáli také zašlete i fotografii místa montáže, pro lepší přípravu celé akce, na email [email protected]

Působíme ve východních Čechách, ale není problém šapitó kamkoli přepravit. Účtujeme si kilometrovné a hodiny strávené na cestě.

Cena půjčovného závisí na charakteru akce. Svatby svépomocí vyžadují z důvodu delších příprav zpravidla 2 a více nocí. Naopak kulturní a podobné akce mohou zabrat pouze odpoledne.

Půjčovné od 10000,- plus doprava, montáž a demontáž.


kontaktyovál

12x18m

178m² kryté plochy

220m² potřebné plochykruh

12x12m

106m² kryté plochy

136m² potřebné plochy

Montéři

Jakub a Kamil vstávají časně ráno, aby stihli co nejdříve překonat dopravní situaci letního víkendu a předat postavené šapitó v předem domluvený čas. 


Sledujte nás také na Instagramu a Facebooku